HAYIR,
Oyunculuk eğitimi olsun olmasın herkes Kuzgun Akademi eğitimlerine katılabilir.
Kuzgun Akademi eğitimleri yalnızca özel dersler olarak yapılmaktadır. Eğitimlerin yapılacağı gün ve saatler kayıt olan öğrenci ile karşılıklı olarak belirlenir.
Kurslarımız ücretlendirmeleri ve indirimleri hakkında bilgileri bizimle iletişime geçtiğiniz zaman paylaşıyoruz.
Eğitimlerimiz 10 derslik paketler olarak programlanmakta bir ders 1 buçuk saat sürmektedir. Temel eğitim alan öğrencilerimiz kendilerini geliştirmek için bir üst kur için yeniden kayıt olabilmektedir.
EVET,
Bizde temel aksiyon oyunculuğu eğitimlerine katılmış olan üyelerimiz eğer her hangi başka bir ajans veya menajerlik kurumunda kayıtlı değillerse ICKACT oyuncularımız arasına katılabilir ve çalıştığımız projelerde rol alma imkanı yakalayabilirler.
EVET,
Kuzgun Akademi eğitimlerinizi hangi derecede tamamladığınıza dair bir belge düzenliyoruz. 10 yılı aşkın deneyimi ile sektörde referansları bilinen bir kurum olarak adınıza düzenlediğimiz bu belgeyi yapımlara sunabilirsiniz
Aksiyon oyunculuğu eğitimlerini tamamlamış oyuncu ve oyuncu adayları kendilerini yapımlara tanıtırlarken bu eğitimi aldıklarına dair belge sunarlar fakat bu eğitimi almış olduğunu söylemek ile göstermek arasında büyük bir fark vardır. Bir oyuncunun yeteneklerini bir video sunum olarak yapması projede yer alma ihtimalini oldukça güçlendirmektedir. Demoreel çekimi bunun içindir.

Kuzgun Akademi bünyesinde yeralan branşlarda kendinizi eğitmen olarak yetiştirmek istiyorsanız, akademimiz açtığı eğitmenlik seminer programlarına katılmanız gerekmektedir. Bu konuda detaylı bilgiyi bize ulaşarak edinebilirsiniz.