Kuzgun Akademi, öğrencilerin sağlam bir temel edinip sektörde kariyer yapmaya hazırlanabileceği ideal bir Oyunculuk Okulu. Öğrenci olarak hangi programı seçerseniz seçin, işini tutkuyla yapan eğitmenlerden kaliteli bir eğitim alacağınızın garantisini veriyoruz.

İster kayıt yaptırmış, ister kayıt yaptırmayı düşünüyor olun; programlarımız, kabul sürecimiz ve çok daha fazlası hakkında ayrıntılı bilgi almak için sitemizi incelemeye devam edin.

Temel Aksiyon Oyunculuğu

Oyunculuk kariyerini geliştirmek isteyen bireyler için hazırlanmış olan Türkiye’nin ilk aksiyon oyunculuğu yetenek geliştirme programıdır.

KURS SÜRESİ / 15 SAAT

Kurs Hakkında Detaylı Bilgi

Tarihi Savaş Sanatları

Hobi olarak Tarihi Savaş Sanatları ile ilgilenen üyelerimiz için tasarlanmış çeşitli kılıç branşlarının eğitim programıdır.

KURS SÜRESİ / 15 SAAT 

Kurs Hakkında Detaylı Bilgi

Bireysel Savunma

Birçok farklı dövüş ve savunma sanatları disiplinlerinde uzman deneyimli eğitmen kadromuzun, hazırladığı karma bir disiplini içerir

KURS SÜRESİ / 15 SAAT

Kurs Hakkında Detaylı Bilgi

Aksiyon Showreel

Aksiyon oyunculuğu alanında geliştirdikleri becerilerini sunuma dönüştürmek isteyen adaylar için hazırlanan video çekimleridir.

 .

Kurs Hakkında Detaylı Bilgi

Ön Kayıt Ol %10 İndirim Kazan  KİMLER BİZDEN EĞİTİM ALDI?

  Aksiyon sahnelerinde yanlış bir hamle büyük riskler doğurabiliyor. Bu yüzden özenli bir çalışma disiplini ve deneyimi gerektiriyor. Kuzgun Akademi ile bu anlamda güvenle ve keyif alarak çalıştığım bir süreç oldu Diriliş dizisi  

  ENGİN ALTAN DÜZYATAN / Oyuncu

  Çok zor olacağını düşündüğüm aksiyon sahnelerini, kısa zamanda pratik anlatım diliyle kolaylaştırarak hayata geçmesini sağlayan Kuzgun Akademi ekibe teşekkür ediyorum   

  ÖYKÜ KARAYEL / Oyuncu

  Dönem işlerinin düşündüğümden meşakatli olduğunu içine dahil olduğumda daha iyi anladım. Bu zorlu süreçte işimizi kolaylaştıran Kuzgun Akademi’ye teşekkür ederim  

  KENAN İMİRZALIOĞLU / Oyuncu
  SEMİNER VE WORKSHOP'LAR

  Aksiyon Sineması, Aksiyon Oyunculuğu, Tarihi Savaş Sanatları, Bireysel Savunma ve birçok farklı alandaki seminer çalışmalarımız hafta sonları yapılmakta ve her biri 3’er saat sürmektedir.

  ֍ İleri seviye Aksiyon Oyunculuğu
  ֍ Aksiyon Çekim Teknikleri
  ֍Aksiyon  Sahneleri Kamera operatörlüğü

  ֍ Uzun ve Melez Kılıç ileri teknikler
  ֍ Kısa Kılıç ve Eğri Kılıçlar ileri seviye
  ֍ Kalkan Kullanma
  ֍ Karşı Saldırı
  ֍ Kılıç Düşürme
  ֍ Çift Kılıç Kullanma
  ֍ Hançer Kullanma

  ֍ Kaygı yönetimi
  ֍ Bıçağa karşı kendini savunma
  ֍ Kendinden Güçlü Saldırganlarla Mücadele
  ֍ Ateşli Silaha Karşı Mücadele
  ֍ Silahsız Saldırı ve Savunma Türleri
  ֍ Vücut Kilitleme – Kilitlerden Kurtulma