ICK STÜDYO

ICK Stüdyo ortaçağ savaş silahları ve aksesuarları ile dekore edilmiş konsept bir stüdyodur. Yaklaşık 100m2 olan stüdyomuz çekim konseptine göre dekore edilmektedir. Siyah, beyaz ve gri fonlar ile Audition tanıtım  ve Headshot fotoğraf çekimleri de yapılabilmektedir. Ayrıca stüdyomuzda kostüm ve prop departmanımız bulunmaktadır. Ortaçağ savaşçı konsepti bir çekim için gerekli tüm aksesuarlar mevcuttur.  

Stüdyomuzda 1080p ve  4k – 10 bit 4.2.2 prores kayıt yapabilen 2 adet blackmagic sinema  kameramız, çeşitli lens ve  ışıklarımız bulunmaktadır. İsteğe  bağlı olarak ekstra ekipman  sağlanabilmektedir.

֍ 4K FİLM EKİPMANI
֍ GÖRÜNTÜ YÖNETMENİ
֍ AUDITION ÇEKİMLERİ
֍ KOSTÜM
֍ PROP VE AKSESUAR
֍ SAÇ & MAKYAJ

֍ YOUTUBE ÇEKİMLERİ
֍ RÖPORTAJ 
֍ KİŞİSEL TANITIM
֍ KOSTÜM
֍ PROP VE AKSESUAR
֍ 3X3 SİYAH FON
֍ MODEL

prop

Dönem aksiyon projelerinde kullanılacak olan Kılıç, Balta, Mızrak, Miğfer, Şövalye zıhrı ve benzeri ekipmanların oyunculara zarar vermeyecek materyallerden üretilmiş olması gerekmektedir. Atölyemiz bu konudaki 10 yılı aşkın deneyimi ile ihtiyacınız doğrultusunda ürünler sağlamaktadır.

kostüm

Ortaçağ şövalye ve savaşçı kostümlerinde deneyimli olan ekibimiz farklı dönem ve çağlarda tasarım aşamasından üretime kadar tam hizmet sunmaktadır. 

aksesuar

Film projenizde ihtiyacınız olan çeşitli prop akseuarın üretiminden, kira teminine kadar kapsamlı bir hizmet sağlamaktayız.