Kurs Hakkında

Demoreel, ajansların bünyelerinde barındırdıkları oyuncuları kast direktörlerine yahut projeleri için oyuncu seçen yönetmenlere tanıtmak için paha biçilmezdir. Ayrıca belli bir ajansa bağlı olmayan oyuncuların ajanslar veya menajerler tarafından fark edilmesini ve önemsenmesini sağlayabildiği için de demoreel oldukça elzem bir araçtır.

İck Film  özellikle aksiyon sinemasına yönelik Demoreel hazırlar. Profesyonel çekim ekibi ve performans aktörleri ile önce mizanseni ve koreografiyi oluşturur daha sonra sizi çekime hazırlar. Çekimleriniz gerçekleştikten sonra ise yeteneklerinizin en iyi şekilde sergilendiği bir Aksiyon Demoreel’e sahip olursunuz.

En temel seviyede, sahne dövüşü; güvenli bir şekilde, sahnede dövüş hareketlerin canlandırılmasıdır. Ama bundan daha çok sanatsal bir formdadır. Fiziksel hikaye anlatımı, her şey tamamen doğru biçimde ve güvende kalırken; o anda ne olduğuna mümkün olduğu kadar doğru bir şekilde karşılık verir, karakterin düşüncelerini ve niyetlerini ifade eder, izleyicinin hikayeyi takip etmesine ve duygusal olarak eyleme dahil olmasına izin verir.

Sahne dövüşü; herhangi bir karakterin deneyimleyebileceği, beceri, pratik ve uzman eğitimi gerektiren, en uç fiziksel ve duygusal durumlarda rol yapmaktır.

Akademimiz tarafından sunulan eğitim, aktörü sadece dövüş canlandırma becerisiyle değil, ayrıca partnerlerini ve izleyiciyi güvende tutacak çeşitli tekniklerde kullanılan kavramları anlama becerisiyle, hem de duygularını ve dövüşle anlatılan hikayeyi nasıl fiziksel olarak ifade edecekleri anlayışıyla donatır. Bu, aktörün doğru bir biçimde kendisini ifade etmesine, ayrıca inandırıcı ve heyecan verici bir performans sunmasına imkan verir

 

Temel Aksiyon Oyunculuğu

Oyunculuk kariyerini geliştirmek isteyen bireyler için hazırlanmış olan Türkiye’nin ilk aksiyon oyunculuğu yetenek geliştirme programıdır.

Kurs Hakkında Detaylı Bilgi

Tarihi Savaş Sanatları

Hobi olarak Tarihi Savaş Sanatları ile ilgilenen üyelerimiz için tasarlanmış çeşitli kılıç branşlarını ve temel bilgileri barındıran eğitim programıdır.

Kurs Hakkında Detaylı Bilgi

Bireysel Savunma

Birçok farklı dövüş ve savunma sanatları disiplinlerinde uzman deneyimli eğitmen kadromuzun, hazırladığı karma bir disiplini içerir

Kurs Hakkında Detaylı Bilgi